Keys Keys

Pianina Yamaha Disklavier

umożliwiają naukę gry na instrumencie w zrewolucjonizowany sposób.

Zamień swój dom w salę koncertową. Słuchaj swojej ulubionej muzyki wykonywanej na żywo w zaciszu Twojego salonu. Pianina akustyczne Yamaha z systemem Disklavier zapewnią Ci niezapomniane doznania muzyczne. Dzięki unikalnemu systemowi Disklavier, nasze pianina umożliwiają rozpoczęcie przygody z muzyką tym osobom, które nie korzystały wcześniej z takiego instrumentu.

Bg

Pianina akustyczne Yamaha Disklavier to połączenie sztuki, japońskiego rzemiosła oraz technologii.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją starannie wyselekcjonowanych pianin akustycznych firmy Yamaha z systemem samogrającym Disklavier.

Każde oferowane przez nas pianino zostało poddane pełnej renowacji oraz gruntownie przetestowane przez inspektorów zrzeszonych w Japan Used Piano Association (JUPA), przy użyciu oryginalnych części producenta. Pianina oferowane przez nas zostało wyprodukowane w Japonii.

Nasze pianina posiadają certyfikat organizacji Japan Used Piano Association

Wszystkie pianina, które Państwu oferujemy, posiadają profesjonalną ocenę inspektora organizacji JUPA na poziomie grade A. Oznacza to, że pianina przeszły pełną, profesjonalną renowację w Japonii, a ich stan jest porównywalny z całkowicie nowym instrumentem.

Salony Premium Piano

Wyznacz trasę dojazdu

Napisz do nas

Zespół naszych specjalistów chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych pianin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Wyrażam zgodę dobrowolnie i zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili można ją cofnąć, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.*
* pole obowiązkowe
Piano