Symbol
Piano

Kilka słów o nas

Zależy nam na tym, aby muzyka na żywo zawitała również w Waszych domach

Bardzo nam miło, że odwiedziłeś to miejsce. Stworzyliśmy PremiumPiano, ponieważ zależy nam na tym, aby muzyka na żywo, która nam towarzyszy już od jakiegoś czasu zawitała również w Waszych domach. Obserwując rynek dostrzegliśmy, że zaniedbuje on bardzo wszystkich tych, którzy nie są ściśle związani ze środowiskiem muzycznym. Do tej pory osoby, które same nie potrafiły grać na instrumencie, mogły delektować się muzyką jedynie na koncertach lub w nielicznych hotelach i restauracjach w Polsce, gdzie odbywają się koncerty muzyki fortepianowej na żywo. System Disklavier, który firma Yamaha rozwija już od ponad 30 lat zupełnie zmienia tą sytuację. My odkryliśmy go jakiś czas temu. Zauroczeni jego możliwościami i łatwością używania pianin z tym systemem, postawiliśmy sobie za cel propagowanie muzyki wykonywanej na żywo, zarówno bezpośrednio w domach naszych klientów, jak również w hotelach i restauracjach. Wszystko po to, aby ten rodzaj muzyki był coraz bardziej dostępny dla jak najszerszego grona odbiorców.

Zespół PremiumPiano

Zależy nam na tym, aby muzyka
na żywo zawitała również
w Waszych domach

Masz Hotel, lub Restaurację to nasz instrument jest dla Ciebie. Gwarantujemy szybki zwrot inwestycji, muzykę na żywo doceni każdy Twój klient a w przyjemnej atmosferze dłużej chcemy spędzać czas co za tym idzie więcej zamawiać. Pianina Yamaha z systemem Disklavier zyskują także na wartości w czasie, ponieważ jest to instrument unikatowy przez co bardzo pożądany.

Keys Keys

Zobacz i Usłysz

Salony Premium Piano

Wyznacz trasę dojazdu

Napisz do nas

Zespół naszych specjalistów chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych pianin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu kontaktu. Wyrażam zgodę dobrowolnie i zdaję sobie sprawę, że w każdej chwili można ją cofnąć, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.*
* pole obowiązkowe
Piano